שילוח בינלאומי

שילוח בינלאומי

בשנים האחרונות הרבה יותר קל להעביר דברים ממקום אחד למקום אחר, אפשרויות השילוח הן רבות ומגוונות ישנה אפשרות של שילוח דרך הים, האוויר והיבשה – אז איך אנו בוחרים אפשרות שילוח בינלאומי שתהיה הטובה ביותר למה שאנחנו רוצים לשלוח? והאם יש אפשרות בחירה בין חברות שילוח בינלאומי או שאנו כבולים לחברה אחת המספקת לנו את אפשרויות השילוח?

חברות שילוח – מה שונה המצב היום מהמצב בעבר?

בעבר לא עמדו לרשותנו אפשרויות רבות של שילוח בינלאומי, ובשוק הייתה קיימת רק חברה אחת או לכל היותר שתי חברות המספקות את השירות הנ\”ל. אך כיום בזכות המודעות הגבוהה לקנייה, רכישה, שליחה וקבלה של מוצרים והרהיטים – עלו מספר האפשרויות העומדות לרשותנו, וכיום הרבה יותר קל למצוא חברת שילוח שתתאים לצרכים שלנו ולא אנו נתאים לצרכים שלה.

משלוחים בינלאומיים חייבים להתבצע מצד אחד במהירות, אך מצד שני גם בזהירות תוך כדי שמירה מרבית על המוצר הנמצא בשילוח. אז לכן, כאשר הכוח אצלכם חשוב מאוד לבחור בקפידה חברה איכותית ואמינה שתבצע עבורכם את אותו משלוח בינלאומי גם אם זה אומר שתאלצו לשלם קצת יותר כסף אודות המשלוח – על איכות במקרה הזה לא מתפשרים!

שילוח בינלאומי – מה ההבדל בין סוגי המשלוחים?

לרוב לא אתם אלה שבוחרים את אופן המשלוח, שכן השיטה הנפוצה ביותר הינה משלוח אווירי שבו משתמשות כיום רוב חברות השילוח. אך מתי כן נצטרך להתערב ולבחור את אופן המשלוח? מה היתרון והחיסרון של כל אחת מהאופציות העומדות לרשותנו?
שילוח אווירי שהוא לרוב ברירת המחדל מביא איתה את היתרונות הגדולים ביותר, אפשרות השילוח הזאת היא המהירה ביותר וזאת שברוב המקרים תגרום הכי פחות נזק לציוד ולחפצים שלנו. אך מנגד המחירים של שילוחים אוויריים הם הרבה יותר גבוהים מאשר שילוחים דרך הים או דרך היבשה. ולכן מי שדל בתקציב ורוצה לבצע את המשלוח בסכום סמלי, זאת לא האופציה עבורו.
שילוח ימי הוא אומנם פחות איטי משילוח יבשתי, אך בהשוואה לשילוח אווירי ניתן להגיד כי הוא איטי במיוחד. השילוח הימי הינו בטוח למדיי ברוב המקרים, וגם איתו הנזק לציוד יהיה מינימאלי – והמחיר? נמוך בהתאם. אך אל תשכחו כי ייקח למשלוח שלכם שבועות עד חודשים להגיע ליעדו.
האפשרות האחרונה היא שילוח יבשתי, האפשרות הזאת מוגבלת למדיי ובמדינת ישראל היא ניתנת לרוב רק במשלוחים בתוך הארץ. בשילוחים בינלאומיים לא ניתן לבצע העברה באמצעות היבשה עקב המרחק הרב בין המדינות השונות למדינת ישראל.

צפיות בעמוד זה: 1,684 views

דירוג הגולשים: [ratings]

מצאתם טעות | רוצים לעדכן את פרטי העסק | רוצים לקדם את האתר | לחצו כאן!

מדריך שילוח בינלאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות