סידור בתים

סידור הבית

נמאס לכם להיכנס ללחץ ממעבר הדירה? סידור בתים על ידי חברה מקצועית הינה אפשרות שנועדה להקל עליכם ולהפוך את כל נושא המעבר להרבה יותר פשוט. סידור בתים באופן עצמאי או בעזרת חברה אשר מתעסקת בנושא חייב להתבצע ברמה הגבוהה ביותר, ובדיוק לשביעות רצונכם. אחרת כל האלמנט וההתרגשות של המעבר תרד לטמיון.
לשם כך אתם צריכים לארגן בראש עוד לפני שאתם מתחילים לבצע את סידור הבית איך אתם רוצים שכל דבר יראה, כך בעצם תהיו הרבה יותר יעילים בפירוק החפצים ותדעו פחות או יותר לאן כל דבר אמור ללכת. סידור ארונות לרוב אמור להיות המפלט האחרון, ורק כאשר כל הציוד נמצא במקומו תוכלו להתחיל להתפנות לכל הנושא של סידור ארון בגדים ולא לפני.

סידור בתים – ממה רצוי להתחיל?

כאשר מתחילים סידור הבית, חשוב קודם כל לשים כל קרטון בחדר הייעודי עבורו – כך תדעו מה הולך לאן, ותוכלו להיות הרבה יותר יעילים במלאכת הפירוק של החפצים ולא תצטרכו לרוץ מחדר אחד לחדר אחר.

סידור בית צריך להתחיל מכל הדברים הבסיסיים למחייה שלכם, שכן אינכם יודעים בדיוק מתי תסיימו סידור הבית. לכן רצוי שכל הדברים שהם הכי שימושיים לכם יהיו בחוץ ובהישג יד. אחרת כאשר תצטרכו משהו תתחילו לבלגן את כל הקרטונים, וכך סידור הבית יהפוך להיות לבלגן אחד שלם.

סידור בתים – למה צריך אנשי מקצוע?

כל אחד יכול לסדר את הבית זה נכון, אך סידור בית על ידי אנשי מקצוע יגרום לכך שתרד מכם אבן כבדה מהגב – ואם לא די בכך, אנשי מקצוע יכולים בתוך יממה אחת גם להוביל וגם לסדר את כל החפצים בדירה החדשה. דבר שאתם עם כל המיומנות שרכשתם במהלך השנים ככל הנראה לא תצליחו לעשות, ביום ההובלה אתם מגיעים לדירה החדשה עייפים ושבורים – כך שהנושא של ארגון הבית לא יהיה בראש סדר העדיפויות שלכם בשלב הזה.

לכן חשוב מאוד שתשקלו בכובד ראש את הנשוא של סידור הבית על ידי אנשי מקצוע, או שלפחות הם יתחילו את מלאכת הסידור ואתם תסיימו את מה שהם לא הספיקו. ואין לכם מה לדאוג, סידור בתים על ידי חברה חיצונית יהיה בדיוק כפי שאתם מצפים ורוצים – הם ישמעו מכם איך אתם רוצים שכל הבית יהיה מסודר והם יעשו בדיוק את מה שאתם הייתם עושים ואף הרבה מעבר.

צפיות בעמוד זה: 2,093 views

דירוג הגולשים: [ratings]

מדריך סידור בתים

5 Comments

 1. צחי
  22/10/2016 @ 13:04

  מזל שקראתי כאן במקרה.
  לא חשבתי על זה.

  Reply

 2. שימי
  29/08/2017 @ 22:41

  אחשוב על זה.
  נשמע טוב

  Reply

 3. אביה
  04/01/2018 @ 21:53

  תודה,למדתי משהו

  Reply

 4. אילן
  05/10/2018 @ 20:06

  מאוד נכון

  Reply

 5. אופיר
  09/03/2022 @ 14:03

  רציתי לדעת כמה יכול לעלות לי סידור החדר מא’ עד ת’ כולל הכולל הכולל ( כמו למשל סידור ניירת סידור מוצרי חשמל במקום נכון ולראות שהכול עובד ומונח כמו שצריך) וטיפים להמשך הדרך ואולי להמשך עבודה רצופה אתכם כדי לדעת שאני עומד ביעדים.
  בתודה אופיר

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות